CMTB1-63DC 4P DC aurinkopaneeli johdonsuojakatkaisija
Tuotetiedot
CMTB1-63 DC MCB -miniatyyrijohdonsuojakatkaisija suojaa sähkölaitteita ja muita kuormauslaitteita ylikuormitukselta ja oikosuluilta sekä varmistaa virtapiirin turvallisuuden. Useimmat DC MCB:t käyttävät tasavirtajärjestelmiä, kuten uutta energiaa, aurinkosähköä jne. DC MCB:n jännitealue on yleensä 12–1000 V ja nimellisvirta voi olla jopa 63 A.
| Standardi | IEC/EN 60947-2 |
| Nimellisvirta (A) | 1A–63A |
| puolalaiset | 4P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 1000 V |
| Nimellistaajuus | 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 6000A |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Käyrän tyyppi | C |
| Saastumisaste | 3 |
| Korkeus | ≤ 2000 m |
| Suurin johdotuskapasiteetti | 25 m㎡ |
| Asennus | 35 mm:n DIN-kisko |
| Linjan saapuvan liikenteen tyyppi | Yläosa |
Etu
1. Piirien suojaus oikosulkuvirralta
2. Piirien suojaaminen ylikuormitusvirralta
3. Korkea murtokyky
4. Mukava muotoilu ja helppo asentaa
puolalaiset
Hakemus
DC MCB-miniatyyrikatkaisijoita MCB:tä käytetään laajalti joissakin tasavirtajärjestelmissä, kuten uudessa energiassa, aurinkosähkössä jne.
Muut
Pakkaus
3 kpl sisälaatikossa, 60 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Kysymykset ja vastaukset
Tuotteilla on ISO 9001- ja ISO 14001 -hallintajärjestelmien sertifikaatit, ja tuotteilla on kansainväliset CCC-, CE- ja CB-sertifikaatit.
Päämarkkina-alue
MUTAI Electric keskittyy Lähi-itään, Afrikkaan, Kaakkois-Aasiaan, Etelä-Amerikkaan ja Venäjän markkinoille.
Miksi valita meidät
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








