MUTAI CMTB1LE-63 4P vikavirtasuojakytkimellä varustettu RCBO
Tuotetiedot
CMTB1LE-63 vikavirtasuojakytkin suojaa ihmisiä ja sähköä sähköiskuilta, oikosuluilta ja ylikuormitukselta. Vikavirtasuojakytkintä käytetään pääasiassa liike- ja asuinrakennuksissa,
Se on standardin IEC61009-1 mukainen.
| Tuotteen nimi | Vikavirtasuojakytkimellä |
| Mallinumero | CMTB1LE-63 4P |
| Standardi | IEC61009-1 |
| Nimellisvirta (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| puolalaiset | 4P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 400 V |
| Nimellistaajuus | Vaihtovirta 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimellinen impulssikestävyysjännite Uimp | 4000 V |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃~+40 ℃ |
| Välittömän vapautuksen tyyppi | C tai D |
| Nimellinen jäännöskäyttövirta In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Käyrä
Ulkoasu ja asennusmitat (mm)
Etu
1. Oikosulkuvirran ja ylikuormitusvirran suojaus
2. Suojaus sähköiskuja vastaan: Vikavirtasuojakytkin havaitsee ja katkaisee maahan vuotavan virran aiheuttamat sähköviat estäen sähköiskut ja sähköiskun.
3. Nopea vasteaika: Nämä katkaisijat on suunniteltu laukeamaan nopeasti, usein sekunnin murto-osassa, kun sähkövika havaitaan.
puolalaiset
Hakemus
MCB-miniatyyrikatkaisijat ovat ammattimaisia ja laajalti käytettyjä rakennuksissa, asunnoissa, teollisuudessa ja sähkönsiirrossa.
Muut
Pakkaus
1 kpl sisälaatikossa, 20 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Päämarkkina-alue
MUTAI Electric keskittyy erityisesti Lähi-idän, Afrikan, Kaakkois-Aasian, Etelä-Amerikan ja Venäjän markkinoiden palvelemiseen... jne.
Miksi valita meidät
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












