CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB -miniatyyrijohdonsuojakatkaisija aurinkosähköjärjestelmille
Tuotetiedot
CMTB1-63 DC MCB -miniatyyrikytkimet suojaavat sähkölaitteita ja muita kuormauslaitteita ylikuormitukselta ja oikosuluilta sekä suojaavat virtapiiriä. Useimmat DC MCB:t käyttävät tasavirtajärjestelmiä, kuten uutta energiaa, aurinkosähköä jne. DC MCB:n jännitealue on yleensä 12–1000 V ja nimellisvirta voi olla jopa 63 A.
| Standardi | IEC/EN 60947-2 |
| Nimellisvirta (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| puolalaiset | 1P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 250 V |
| Nimellistaajuus | 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 6000A |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Käyrän tyyppi | C |
| Saastumisaste | 3 |
| Korkeus | ≤ 2000 m |
| Suurin johdotuskapasiteetti | 25 m㎡ |
| Asennus | 35 mm:n DIN-kisko |
| Linjan saapuvan liikenteen tyyppi | Yläosa |
Etu
1. Suojaa laite oikosulkuvirralta ja ylikuormitusvirralta.
2. Kompakti koko: Tasavirtasuojakytkimet on suunniteltu kompakteiksi ja tilaa säästäviksi, joten ne sopivat ihanteellisesti käytettäväksi pienissä sähköpaneeleissa ja -laitteissa.
3. Helppo asennus: Tasavirtasuojakytkimet on suunniteltu helppoon asennukseen ja ne voidaan asentaa DIN-kiskoihin tai suoraan paneeliin.
puolalaiset
Hakemus
DC MCB -miniatyyrikatkaisijaa käytetään laajalti joissakin tasavirtajärjestelmissä, kuten uudessa energiassa, aurinkosähkössä jne.
Muut
Pakkaus
12 kpl sisälaatikossa, 240 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Kysymykset ja vastaukset
ISO 9001- ja ISO 14001 -johtamisjärjestelmäsertifikaatit sekä kansainväliset CCC-, CE- ja CB-sertifikaatit.
Päämarkkina-alue
MUTAI Electric keskittyy Lähi-itään, Afrikkaan, Kaakkois-Aasiaan, Etelä-Amerikkaan ja Venäjän markkinoille.
Miksi valita meidät
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









