MUTAI CMTB1LE-63 2P vikavirtasuojakytkimellä varustettu RCBO
Tuotetiedot
Vikavirtasuojakytkin suojaa maasulkujen ja ylivirtojen aiheuttamilta sähköiskuilta ja tulipaloilta. Se havaitsee ja katkaisee maahan vuotavat virran, joka tunnetaan yleisesti jäännösvirroina ja jota voi esiintyä viallisen johdotuksen, vaurioituneen eristyksen tai viallisen sähkölaitteen vuoksi. Lisäksi se suojaa myös ylivirroilta, joita voivat aiheuttaa oikosulku tai ylikuormitetut piirit.
Vikavirtasuojakytkimiä (RCBO) käytetään yleisesti asuin- ja liikerakennuksissa sekä teollisuussovelluksissa. Ne ovat erityisen hyödyllisiä tilanteissa, joissa tarvitaan yksilöllistä virtapiirin suojausta, kuten keittiöissä, kylpyhuoneissa ja muissa tiloissa, joissa sähkölaitteet todennäköisesti joutuvat kosketuksiin veden kanssa.
| Tuotteen nimi | RCBO-jäännösvirran katkaisija |
| Mallinumero | CMTB1LE-63 2P |
| Standardi | IEC61009-1 |
| Nimellisvirta (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| puolalaiset | 2P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 230 V |
| Nimellistaajuus | Vaihtovirta 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimellinen impulssikestävyysjännite Uimp | 4000 V |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃~+40 ℃ |
| Välittömän vapautuksen tyyppi | CD |
| Nimellinen jäännöskäyttövirta In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Käyrä
Ulkoasu ja asennusmitat (mm)
Etu
1. Piirien suojaus oikosulkuvirralta
2. Piirien suojaaminen ylikuormitusvirralta
3. Maavuotosuojauksen suojaus
puolalaiset
Hakemus
MCB:tä käytetään laajalti rakennuksissa, asunnoissa, teollisuudessa ja sähkönsiirrossa.
Muut
Pakkaus
3 kpl sisälaatikossa, 60 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Päämarkkina-alue
Lähi-itä, Afrikka, Kaakkois-Aasia, Etelä-Amerikka, Venäjän markkinat... jne.
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












