MUTAI CMTB1LE-63 3P vikavirtasuojakytkimellä varustettu RCBO
Tuotetiedot
Vikavirtasuojakytkin ylivirtasuojalla (RCBO) on sähköinen turvalaite, joka yhdistää vikavirtasuojakytkimen (RCD) ja pienoiskatkaisijan (MCB) toiminnot yhteen yksikköön.
CMTB1LE-63 vikavirtasuojakytkin suojaa ihmisiä ja sähköä sähköiskuilta, oikosuluilta ja ylikuormitukselta. Vikavirtasuojakytkintä käytetään pääasiassa liike- ja asuinrakennuksissa. Se on standardin IEC61009-1 mukainen.
| Tuotteen nimi | RCBO-jäännösvirran katkaisija |
| Mallinumero | CMTB1LE-63 3P |
| Standardi | IEC61009-1 |
| Nimellisvirta (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| puolalaiset | 3P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 400 V |
| Nimellistaajuus | Vaihtovirta 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimellinen impulssikestävyysjännite Uimp | 4000 V |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃~+40 ℃ |
| Välittömän vapautuksen tyyppi | CD |
| Nimellinen jäännöskäyttövirta In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Käyrä
Ulkoasu ja asennusmitat (mm)
Etu
1. Piirien suojaus oikosulkuvirralta, ylikuormitusvirralta ja maavuotovirralta
2. Helppo asentaa: RCBO:t ovat tyypillisesti kompakteja ja helppoja asentaa, joten ne sopivat erinomaisesti käytettäväksi pienissä tiloissa tai ahtaissa paikoissa.
puolalaiset
Hakemus
MCB-miniatyyrikatkaisijat ovat ammattimaisia ja laajalti käytettyjä rakennuksissa, asunnoissa, teollisuudessa ja sähkönsiirrossa.
Muut
Pakkaus
2 kpl sisälaatikossa, 40 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Päämarkkina-alue
MUTAI Electric keskittyy Lähi-itään, Afrikkaan, Kaakkois-Aasiaan, Etelä-Amerikkaan ja Venäjän markkinoille.
Miksi valita meidät
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













