CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A johdonsuojakatkaisija
Tuotetiedot
CMTB1-63-miniatyyrikatkaisimessa on oikosulku- ja ylikuormitussuojaus, ja sitä voidaan käyttää myös satunnaiseen sähkönsiirtoon ja -muuntamiseen. MCB:llä on edistynyt rakenne, luotettava suorituskyky, korkea katkaisukyky ja tyylikäs ulkonäkö. Kuori ja osat on valmistettu iskunkestävästä ja palonestoaineella varustetusta materiaalista.
| Tuotteen nimi | Johdonsuojakatkaisija |
| Malli nro | CMTB1-63 1P |
| Standardi | IEC60898-1 |
| Todistus | CE |
| Nimellisvirta (A) | 1-63A |
| puolalaiset | 1P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nimellistaajuus | Vaihtovirta 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimellinen impulssikestävyysjännite Uimp | 4000 V |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃~+40 ℃ |
| Välittömän vapautuksen tyyppi | C-tyyppi tai D-tyyppi |
| Väri | Valkoinen |
| Palvelu | OEM- ja ODM-valmistajat |
Käyrä
puolalaiset
Etu
1. Piirien suojaus oikosulkuvirralta
2. Piirien suojaaminen ylikuormitusvirralta
3.Hieno muotoilu ja helppo asentaa
Hakemus
MCB-miniatyyrikatkaisijoita käytetään laajasti rakennuksissa, asunnoissa, teollisissa sovelluksissa, sähkönsiirrossa jne.
Muut
Pakkaus
12 kpl sisälaatikossa, 240 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Päämarkkina-alue
Lähi-itä, Afrikka, Kaakkois-Aasia, Etelä-Amerikka, Venäjän markkinat... jne.
Miksi valita meidät
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













