Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A McB-miniatyyrijohdonsuojakatkaisija
Tuotetiedot
CMTB1-63-miniatyyrikatkaisija tarjoaa suojan oikosuluilta ja ylikuormituksilta, ja sitä voidaan käyttää myös harvoin tapahtuviin sähköjärjestelmän vaihtoihin ja muunnoksiin. Johdonsuojakatkaisimella on edistyksellinen rakenne, luotettava suorituskyky, korkea katkaisukyky ja tyylikäs ulkonäkö. Sen kuori ja osat on valmistettu materiaaleista, joilla on vahva iskunkestävyys ja palonestoominaisuudet.
MCB on suunniteltu täyttämään IEC/EN60898-1-standardit, ja sitä voidaan käyttää 50/60 Hz:n vaihtovirtajärjestelmissä, joiden jänniteluokitus on 230 V/240 V/400 V/415 V. Sen suurin nimellisvirta on 63 A, ja se soveltuu sovelluksiin, jotka vaativat tätä rajaa pienempää virtaa.
| Tuotteen nimi | Johdonsuojakatkaisija |
| Malli nro | CMTB1-63 2P |
| Standardi | IEC60898-1 |
| Todistus | CE |
| Nimellisvirta (A) | 1A-63A |
| puolalaiset | 2P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 400/415V |
| Nimellistaajuus | Vaihtovirta 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 3000A/4500A |
| Nimellinen impulssikestävyysjännite Uimp | 4000 V |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃~+40 ℃ |
| Välittömän vapautuksen tyyppi | C |
| Väri | Valkoinen |
| Palvelu | OEM- ja ODM-valmistajat |
Käyrä
puolalaiset
Etu
1. Piirien suojaus oikosulkuvirralta
2. Piirien suojaaminen ylikuormitusvirralta
3. Mukava muotoilu ja helppo asentaa
Hakemus
MCB-miniatyyrikatkaisijat ovat ammattimaisia ja laajalti käytettyjä rakennuksissa, asunnoissa, teollisuudessa ja sähkönsiirrossa.
Muut
Pakkaus
6 kpl sisälaatikossa, 120 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Päämarkkina-alue
Päämarkkina-alueemme ovat esimerkiksi Lähi-idässä, Afrikassa, Kaakkois-Aasiassa, Etelä-Amerikassa, Venäjän markkinoilla...jne.
Miksi valita meidät
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













