Mutai CMTB1-63 4P C-käyräinen Mcb-miniatyyrikatkaisija
Tuotetiedot
CMTB1-63-miniatyyrijohdonsuojakatkaisija tarjoaa suojaa oikosuluilta ja ylikuormituksilta, ja sitä voidaan käyttää myös harvoin tapahtuviin sähköjärjestelmän vaihtoihin ja muunnoksiin. Edistyksellisen rakennesuunnittelun, luotettavan suorituskyvyn, korkean katkaisukyvyn ja tyylikkään ulkonäön ansiosta johdonsuojakatkaisija on huippulaatuinen tuote. Sen kuori ja osat on valmistettu materiaaleista, joilla on vahva iskunkestävyys ja palonestoominaisuudet.
| Tuotteen nimi | Johdonsuojakatkaisija |
| Malli nro | CMTB1-63 4P |
| Standardi | IEC60898-1 |
| Todistus | CE |
| Nimellisvirta (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| puolalaiset | 4P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 400/415V |
| Nimellistaajuus | Vaihtovirta 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 3000A/4500A |
| Nimellinen impulssikestävyysjännite Uimp | 4000 V |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃~+40 ℃ |
| Välittömän vapautuksen tyyppi | C |
| Väri | Valkoinen + punainen |
| Palvelu | OEM- ja ODM-valmistajat |
Käyrä
puolalaiset
Etu
1. Piirien suojaus oikosulkuvirralta
2. Piirien suojaus ylikuormitusvirralta
3. Mukava muotoilu ja helppo asentaa
Hakemus
MCB:tä käytetään laajalti rakennuksissa, asunnoissa, teollisuudessa, sähkönsiirrossa jne.
Muut
Pakkaus
3 kpl sisälaatikossa, 60 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 22 * 8,2 * 8 cm
Päämarkkina-alue
Lähi-itä, Afrikka, Kaakkois-Aasia, Etelä-Amerikka, Venäjän markkinat...jne
Kysymykset ja vastaukset
MCB:t on sertifioitu kansainvälisillä sertifikaateilla, kuten CCC, CE ja CB, ja niitä tukevat ISO 9001- ja ISO 14001 -johtamisjärjestelmäsertifikaatit.
Miksi valita meidät
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













