CMTB1-63H 4P korkean katkaisukyvyn omaava McB-miniatyyrikatkaisija
Tuotetiedot
CMTB1-63-miniatyyrikytkimet suojaavat virtaa oikosuluilta ja ylikuormitukselta, ja niitä voidaan käyttää myös satunnaiseen sähkönsiirtoon ja -muuntamiseen. Miniatyyrikytkimet ovat olennainen osa mitä tahansa sähköjärjestelmää, joka tarjoaa luotettavan suojan sähköisiä vaaroja vastaan ja varmistaa sähköpiirien ja -laitteiden turvallisen ja tehokkaan toiminnan.
| Tuotteen nimi | Miniatyyrikytkimen MCB |
| Malli nro | CMTB1-63 4P |
| Standardi | IEC60898-1 |
| Todistus | CE |
| Nimellisvirta (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| puolalaiset | 4P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 400/415V |
| Nimellistaajuus | Vaihtovirta 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 6000A |
| Nimellinen impulssikestävyysjännite Uimp | 4000 V |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃~+40 ℃ |
| Välittömän vapautuksen tyyppi | CD |
| Väri | valkoinen ja harmaa |
| Palvelu | OEM- ja ODM-valmistajat |
puolalaiset
Hakemus
MCB-miniatyyrikatkaisijat ovat ammattimaisia ja laajalti käytettyjä rakennuksissa, asunnoissa, teollisuudessa ja sähkönsiirrossa.
Etu
1. Piirien suojaus oikosulkuvirralta
2. Piirien suojaaminen ylikuormitusvirralta
3. Korkea murtokyky
4. Mukava muotoilu ja helppo asentaa
Muut
Pakkaus
3 kpl sisälaatikossa, 60 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Kysymykset ja vastaukset
Mutailla on ISO 9001- ja ISO 14001 -johtamisjärjestelmän sertifikaatit, ja tuotteilla on CCC-, CE-, CB- jne. sertifikaatit.
Päämarkkina-alue
Tuotteet ovat asiakkaiden mieleen, erityisesti Lähi-idässä, Afrikassa, Kaakkois-Aasiassa, Etelä-Amerikassa ja Venäjän markkinoilla.
1. Päätuotteet: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktori... jne.
2. Valmis teollisuusketju komponenttien tuotannosta tuotteiden kokoonpanoon, testaukseen ja rutiinivalvonnassa.
3. ISO 9001- ja ISO14001-johtamisjärjestelmäsertifikaateilla tuotteet ovat kansainvälisten CCC-, CE- ja CB-sertifikaattien mukaisia.
4. Ammattimainen tekninen tiimi, voi tarjota OEM- ja ODM-palveluita, voi toimittaa kilpailukykyiseen hintaan.
5.Nopea toimitusaika ja hyvä myynninjälkeinen palvelu.
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













