MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB -miniatyyrikatkaisija
Tuotetiedot
CMTB1-63-sarjan pienoiskatkaisijalla on oikosulku- ja ylikuormitussuojaus. Katkaisimia voidaan käyttää satunnaiseen sähkönsiirtoon ja -muuntamiseen. MCB tarjoaa luotettavan ja kustannustehokkaan ratkaisun sähköpiirien ja -laitteiden suojaamiseen vikojen aiheuttamilta vaurioilta, ja niiden kompakti koko ja helppokäyttöisyys tekevät niistä ihanteellisen valinnan monenlaisiin sovelluksiin.
| Tuotteen nimi | Miniatyyrikatkaisija |
| Malli nro | CMTB1-63 3P |
| Standardi | IEC60898-1 |
| Todistus | CE |
| Nimellisvirta (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| puolalaiset | 3P |
| Nimellisjännite Ue (V) | 400/415V |
| Nimellistaajuus | Vaihtovirta 50/60 Hz |
| Nimellinen oikosulkukesto Icn | 6000A |
| Nimellinen impulssikestävyysjännite Uimp | 4000 V |
| Ympäristön lämpötila | -20 ℃~+40 ℃ |
| Välittömän vapautuksen tyyppi | CD |
| Väri | Valkoinen + punainen |
| Palvelu | OEM- ja ODM-valmistajat |
puolalaiset
Hakemus
MCB-miniatyyrikatkaisijat ovat ammattimaisia ja laajalti käytettyjä rakennuksissa, asunnoissa, teollisuudessa ja sähkönsiirrossa.
Etu
1. Kompakti koko: Johtokytkimet ovat kooltaan suhteellisen pieniä perinteisiin katkaisijoihin verrattuna, joten ne sopivat ihanteellisesti käytettäväksi ahtaissa tiloissa.
2. Piirien suojaus oikosulkuvirralta ja ylikuormitusvirralta
3. Suuri katkaisukyky: MCB:t pystyvät katkaisemaan suuria vikavirtoja, suojaten virtapiiriä ja kytkettyjä laitteita vaurioilta.
4. Lämpö- ja magneettisuojaus: Johtokytkimet käyttävät lämpö- ja magneettisuojauksen yhdistelmää varmistaakseen luotettavan ja nopean kytkennän ylikuormituksen, oikosulun tai maasulun sattuessa.
Muut
Pakkaus
4 kpl sisälaatikossa, 80 kpl ulkolaatikossa.
Ulkopakkauksen mitat: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Kysymykset ja vastaukset
Tuotteilla on ISO 9001- ja ISO 14001 -hallintajärjestelmien sertifikaatit, ja tuotteilla on kansainväliset CCC-, CE- ja CB-sertifikaatit.
Päämarkkina-alue
Tuote on tervetullut Lähi-idän, Afrikan, Kaakkois-Aasian, Etelä-Amerikan ja Venäjän asiakkailta.
Puhelin: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













